tuğla panel ladrillo

Tuğla Panel Ladrillo Tuğla Duvar Paneleri; Tarihin ince yapılı tuğlalarından ilham alınarak tasarlanan Ladrillo , sınırsız hayal gücünün mekanlara yansıması olarak gotik bir yanılsama hissi uyandırıyor. Kullanıcıların değişen istek ve beklentilerini çok kültürlü ve uluslararası bir bakış açısıyla karşılayan özel bir dekoratif ürün olan Vintage, duvarlarda zamandan bağımsız nostaljik oyunlar oynuyor. Bugünün geliştirme stratejisinin ürünü olan yenilikçi bir tarz sunan bu dekoratif duvar paneli, alışkanlık haline gelecek zevkli dokular ortaya çıkarıyor.

Tuğla Panel Ladrillo Raja

Tuğla Panel Ladrillo Raja

Tuğla Panel Ladrillo Suelo

Tuğla Panel Ladrillo Suelo

Tuğla Panel Ladrillo Blancura

Tuğla Panel Ladrillo Blancura

Tuğla Panel Ladrillo Giallo

Tuğla Panel Ladrillo Giallo

Tuğla Panel Ladrillo Gris

Tuğla Panel Ladrillo Gris

Tuğla Panel Ladrillo Retro

Tuğla Panel Ladrillo Retro

Tuğla Panel Ladrillo Verde

Tuğla Panel Ladrillo Verde

Tuğla Panel Ladrillo Crema

Tuğla Panel Ladrillo Crema

Tuğla Panel Ladrillo Desgas

Tuğla Panel Ladrillo Desgas

Uygulama Galerisi

Tuğla Panel Ladrillo Renkleri Birebir Aynı mı: Web sitemizde veya kataloğumuzda gördüğünüz renk tonlarında farklılık gösterebilir. Numune ürün sayesinde gerçek ortamdaki doku ve renk deneyiminizi yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Tuğla Panel Ladrillo Hangi Malzemelerden Üretilir: Polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır.

Tuğla Panel Ladrillo Ham maddesi Nedir: Fiberglas, ekolojik polyester, doğal taş tozu ve mukavemeti artıcı özel kimyasallar. Ürünlerimizin arka yüzeyindeki açık sarı ve net görünümden, kullanılan ekolojik polyesterin kalitesi görülmektedir.

Dekoratif Duvar Paneller PVC Strafor Benzeri midir: Hayır. Ürünlerimiz kesinlikle plastik, poliüretan, strafor, köpük, XPS, PVC, MDF bir ürün değildir. Ürünlerimiz yapay bir malzeme olmasına rağmen %100 doğal dokuya ve doğal renge sahiptir. Yüzeyine dokunulduğunda doğal doku net bir şekilde hissedilir.

Dekoratif Duvar Paneller İthal midir: Bütün ürünlerimiz ve montajda kullandığımız mastikler dâhil ve macunlarımız %100 Almanya’dan ithal olarak ürünlerdir. Panel üretimimiz yerli olup, hammaddesi 1. sınıf ithal malzemelerdir. Firmamız Sena Stone Panel, 2005 yılından bu yana panel ürünlerinin ithalatçısı ve Türkiye’de tek üreticisidir.

Sena Stone Panelleri Diğer Ürünlerde Ayıran Özellikler Nelerdir: Sena Stone Ürünlerimiz Türkiye’deki alanında en kaliteli doğal görünümlü dekoratif duvar kaplama ürünleridir. Hammadde kalitesi, teknik özellikleri, model çeşitliliği, tescilli tasarımlar, düzgün ölçümleme ve %100 doğal doku ve doğal renge sahip olması en ayırt edici özellikleridir patentli üretim tekniği ile Ankara’da üretilmektedir. Alternatif boyalı görünümlü kaplama ürünlerin tam tersi ürünlerimizde doğal doku ve doğal renk mevcuttur. Web sitemizdeki görsellerden ve kataloğumuzdan ürünlerimizde ki doku kalitesini, netliği ve boyalı basit bir yüzeye sahip olmadığını görmek mümkündür.

Dekoratif Paneller Dış Cephede Kullanılıyor mu: Dokusunun dökülmemesi dış hava koşullarının oluşturduğu etkenlerden korunması su ve nemden etkilenmemesi, özellikle genleşme ve çekme oranının en düşük seviyede olmasından dolayı dış cephe kullanımı için uygundur. Ürünlerimiz su ve nemden etkilenmez. Islak bölgelerde suyun içerisinde bile kullanılabilmektedir.