tavan karosu alhambra

Tavan Karosu AlhambraPlakalar şeklinde imal edildiğinden dolayı montaj uygulaması kısa sürer.Alhambra Tavan Karolarını siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Fiyatı değiştiren faktörler arasında ebatı,rengi ve modeli dikkate alınmaktadır.Seneler boyunca kullanabileceğiniz.  Alhambra Tavan Karosunun temizlik işlemi de gayet basittir.Tavan Karosu  Alhambra yapısı açısından hafif bir malzemedir ve bu sebeple duvarınızda veya tavanınızda ağırlığa sebebiyet vermez.Tavan Karoları hakkında daha detaylı bilgi için bizler ile irtibat kurunuz.

Tavan Karosu Alhambra Bluish Coppe

Tavan Karosu Alhambra Bluish Coppe

Tavan Karosu Alhambra Blance Noir

Tavan Karosu Alhambra Blance Noir

Tavan Karosu Alhambra Perdusca

Tavan Karosu Alhambra Perdusca

Tavan Karosu Alhambra Surfijo

Tavan Karosu Alhambra Surfijo

Tavan Karosu Alhambra Argent Copper

Tavan Karosu Alhambra Argent Copper

Tavan Karosu Alhambra Argent Noir

Tavan Karosu Alhambra Argent Noir

Tavan Karosu Alhambra Argent Torado

Tavan Karosu Alhambra Argent Torado

Tavan Karosu Alhambra Blance Fonce

Tavan Karosu Alhambra Blance Fonce

Karoların Renkleri Birebir Aynı mı? : Ekranda görmüş olduğunuz renk tonuyla ürünün renk tonu değişiklik gösterebilir, sanal ortamdaki renkler gerçek ortamda farklı olabilir. Numune alarak gerçek ortamda doku ve renk deneyimini yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Karo Kaplamalar İthal midir? : Tüm ürünlerimiz,aksesuarlar ve yapıştırıcılar da dahil yerli üretimimizdir.

Karolar Isıya Dayanıklı mı ?: Teknik verilerle – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve şekil bozulması oluşmaz.

Karolar Darbeye Dayanıklı mı : Evet. Çok ince bir malzeme olmasına karşın darbelere karşı mukavemeti yüksektir.

Karoların Montajı İçin Yüzey Nasıl Olmalı : Düz ve sağlam bir yüzey yeterlidir. Kaba sıva üzeri dahil her türlü yüzeye monte edilir.

Karolar Kesilebilir mi : Evet. İspirel veya elmas testere ile basitçe kesilebilir.Köşeler macunla düzgün hale getirilir.

Karolar Oval Yüzeyler Uygulanabilir mi : Bazı modellerimizi , belirli çaplardaki yuvarlak kolonlara , iç bükey ve dış bükey alanlara kaplama mümkündür.

Karolar Zemin Uygulanır mı : Hayır. Ürünlerimiz duvar ve tavanlarda kullanılır,zemine uygulanmaz.Yük taşıma özelliği bulunmamaktadır.

Karolar Üzerine Birşey Asılabilir mi : Karoları uygulamış olduğunuz yüzeye herhangi bir nesne asmanız olasıdır, monte edeceğiniz eşyanız Karoların üzerinde değil, arkasında bulunan yapı elemanında yük aktaracağından dolayı herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Karolar Montajını Yapacak Ustanız Var mı? : Montajlama hizmetimiz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmetimizdir. Sizin çalıştığınız duvar / montaj ekibi yardımıyla montajlama yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayriyetten sizin için montaj ekibi yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

Karolar Sağlığa Zararı Var mı : Karolar, kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.Aynı,evinizin duvarlarını oluşturan malzemelerden imal edilmiştir.

Karolar Suya Neme Dayanıklı mı : Karolar yapısı gereği, su ve nemden etkilenmeyen bir materyal olması sebebiyle son derece sağlamdır, – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Karolar Rengini Değiştirebilir miyim : Değişik bir renk tercihiniz olması halinde almış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz taş, tuğla veya beton dokulu bütün Karolar dilediğiniz renk boya ile farklı bir renge boyamanız mümkündür.

Karolar İç Cephe Yada Dış Cephe Kullanılır mı : – 30 ve +120 derece arasında ısıya dayanıklı olması, su ve neme karşı dayanıklılık, genleşme ve çekme değerlerinin minimum düzeylerde olması, hafifliği sebebiyle inşaatın statiğine ekstra bir yük bindirmemesi, ve minimum 10 seneye varan solmazlık garantisi, Sena panel fiberglass kaplama panellerinin dış cephe kullanımları için özellikle tercih edilmesini sağlamaktadır.